На Рівненщині примотали скотчем до стовпа власника магазину, де торгували алкоголем у воєнний час (ВІДЕО)
Люди погрожують карати у такий спосіб і паліїв сухостою
У Дубно, на Рівненщині, до стовпа примотали чоловіка, який торгував алкоголем.
Як повідомляє Радіо «Трек», власник магазину «Водограй», на нього жалілись багато років люди, що продає алкоголь навіть посеред ночі, повідомив учасник спільноти «Типове Дубно» Володимир Тимощук.
У коментарях додають, що чоловік продає самогон і скаржаться на його діяльність уже давно. Володіє він не лише магазинчиком «Водограй», але ще декількома торговими точками в місті.
Заборона продажу алкоголю діє в області з 1 березня й до завершення воєнного стану, аби підтримувати громадський порядок.
Дубенчани також просять робити таке карання прив’язуванням до стовпа із людьми, які зараз палять стерню.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі