На Рівненщині спецслужби встановили, хто закликав неповнолітніх до масових бійок (ФОТО)
Ним виявився 14-річний адміністратор телеграм-каналу
![](/uploads/media/44/ae/44ae18425a57d915885013ebdaf64ec2_w960.jpg)
На Рівненщині ювенальні поліцейські спільно із працівниками СБУ регіону та патрульними поліцейськими викрили 14-річного адміністратора телеграм-каналу, який розміщував інформацію про час та місце збору представників нового молодіжного руху в Рівному і заклики до фізичного протистояння.
Як повідомляє Нацполіція Рівненщини, учора під час профілактичного відпрацювання поліцейські виявили 14-річного підлітка в одному із обумовлених місць зустрічі. Його та матір запросили до Рівненського районного управління поліції.
Неповнолітній свою причетність до субкультури заперечує, а назву нового молодіжного руху використав для розкрутки каналу, аби в подальшому отримувати прибуток від реклами.
![](/uploads/media/37/85/3785e71c241f30e848fe11ca20a85e70_w960.jpg)
Як повідомлялося, поліція вже встановила кількох організаторів, які планували масові бійки підлітків.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!