На Рівненщині у ДТП травмувалися четверо осіб
Серед потерпілих троє поліцейських
Вчора, 29 травня, близько 22:30 год, у селі Бабин, Рівненського району, сталася ДТП. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.
21-річний водій «BMW 330» — мешканець села Горбаків, грубо порушуючи правила дорожнього руху, намагався проїхати між двома попутними автомобілями, які рухалися у правій та лівій смугах, та допустив зіткнення спочатку із вантажівкою «DAF», а потім із службовим автомобілем «Mitsubishi Outlander».
Внаслідок ДТП, постраждав водій легковика та троє поліцейських. Всіх їх доправили до лікарні із травмами різного ступеня.
Слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі