На Рівненщині у п’яного водія одразу конфіскували мікроавтобус для потреб військових (ФОТО)
Відсьогодні на Рівненщині у п’яних водіїв вилучають авто і передають військовим та теробороні
На Рівненщині у п’яного водія конфіскували авто для ЗСУ. Тепер транспорт допомагатиме нашій армії, повідомляє радіо «Трек».
Як зазначається, патрульна поліція Рівного конфіскувала авто у нетверезого водія. Це мікроавтобус «Фольксваген» — якраз те, що треба в нинішній час.
На Рівненщині вилучатимуть транспорт на потреби оборони України, якщо упіймають водія під дією алкоголю або наркотиків. Про це 2 березня повідомив голова обласної військової адміністрації Віталій Коваль. З 1 березня на Рівненщині діє заборона продавати алкоголь. Із 2 березня до цієї заборони додається іще одне правило.
«Якщо поліція затримає за кермом водія в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, то транспортний засіб одразу ж буде вилучатися на потреби ЗСУ і ТрО. У нас в країні війна, і час нагадати про це безвідповідальним громадянам», — повідомив посадовець.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі