На Рівненщині військовослужбовиці, не ходивши на роботу, отримували зарплату і навіть бойові доплати (ФОТО)

Донька та колишня дружина заступника командира отримали 2 млн грн

Працівники ДБР повідомили про підозру двом військовослужбовицям з Рівненщини, які незаконно отримували грошове забезпечення та бойові доплати навіть, фактично не з’являючись на місце служби. Встановлено, що одна з жінок – це колишня дружина заступника командира військової частини, а інша – їхня донька. Про це повідомила прес-служба Державного бюро.

Відомо, що жінки розпочали службу в одній з військових частин Рівненської області на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Одна з них обійняла посаду заступниці командира роти з морально-психологічного забезпечення, а її донька – оперативного чергового відділення підготовки даних штабу.

Проте на роботу жінки виходили лише перші три місяці служби. Улітку 2022 року вони перестали з’являтися на роботі, продовжуючи отримувати повне грошове забезпечення.

«Жінка несла службу на україно-білоруському кордоні, за що отримувала близько 50 тис. грн доплати, а її мати нібито перебувала на сході країни, і її виплата становила 120 тис. грн на місяць. До викриття правоохоронцями загалом їм було незаконно нараховано майже 2 млн грн.». - йдеться у повідомлення ДБР.

При цьому жінки зухвало продовжували публічне життя у місті, зокрема відвідували фітнес та СПА-центри, де їх неодноразово помічали знайомі, яким було достеменно відомо, що вони мають перебувати на службі.

Встановлено, що у цій військовій частині посаду заступника командира займає батько чергової та колишній чоловік заступниці командира роти. За оперативною інформацією, екс-подружжя продовжує проживати разом, а розлучення вони оформили фіктивно з метою просування по службі та уникнення конфлікту інтересів.

Фото: ДБР

Читайте також: ДБР під час отримання 600 тис грн хабаря затримало Народного героя України.

Жінкам вручили підозру за ч.5 ст. 407 ККУ (самовільне залишення військової частини військовослужбовцем). Санкція статті передбачає від п’яти до десяти років тюрми.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також