На Рівненщині внаслідок зіткнення двох автомобілів травмувалося п’ятеро людей, серед потерпілих немовля (ВІДЕО)

У ДТП потрапили авто із Сумської та Рівненської областей

На Рівненщині унаслідок ДТП травмувалося п’ятеро осіб, зокрема малолітня дитина.

Як повідомили у Нацполіції Рівненської області, повідомлення про автопригоду у селі Великий Житин надійшло до поліції від медиків учора, 29 серпня, близько 20:20.

Поліцейські на місці події встановили, що 27-річний житель Сумської області, водій автомобіля «Mitsubishi Outlander», на заокругленій ділянці дороги допустив зіткнення із зустрічним легковиком «Dacia Logan» під керуванням 39-річного жителя села Бронники.

Унаслідок ДТП травмувалася 22-річна пасажирка кросовера — у неї діагностували перелом передпліччя та забої. Крім того, до лікарні доставили керманича «Dacia» та трьох пасажирів: однорічну дівчинку, 46-річних чоловіка та жінку — жителів Києва.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 286 ККУ.

Читайте також: на Волині двоє дітей викрали «Opel» і вночі скоїли на ньому ДТП.

У рамках кримінального провадження автомобілі вилучені. Попередньо обидва водії були тверезі — у них відібрані також біологічні зразки.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
  2. На Левандівці затримали серійного грабіжника (ФОТО)
  3. Квест за 15 тисяч доларів: молодий львів’янин ледь не загинув під час спроби «швидко і безболісно» потрапити в Угорщину (ФОТО)
  4. У Львові суд покарав молодиків, які облили фарбою табличку з назвою вулиці Ірини Фаріон
  5. Львівські пенсіонери та люди з інвалідністю 3-ї групи отримали право на 60 безкоштовних поїздок на місяць

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який зник безвісти майже рік тому
  2. Військовий Тарас Шевченко помер під час СЗЧ у пошуках лікування
  3. Підліток, який вижив під час теракту в Івано-Франківську, розповів, куди мав закласти вибухівку
  4. Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
  5. У Львові оштрафували дівчину за продаж синьо-жовтих стрічок