На Рівненщині гламурна дівчина вкрала сумку у комунальниці, яка в цей час підмітала вулицю

У ньому знаходилось 200 гривень, банківські картки, мобільний телефон та особисті речі

Вчора, 27 грудня, в обідню пору 63-річна жителька Дубна, працівниця комунального підприємства підмітала вулицю Сурмичі і впродовж орієнтовно двох годин невідома особа поцупила її рюкзак, який вона лишила неподалік під деревом. Про це інформує поліція рівненської області.

У ньому знаходилось 200 гривень, банківські картки, мобільний телефон та особисті речі.

Поліцейські оперативно з’ясували, що до злочину причетна 21-річна дубенчанка. Разом із працівниками карного розшуку вдалося встановити, що ранець вона заховала у підвалі одного з будинків та навіть змінила одяг щоб її не впізнали. Мобільний телефон залишила при собі, втім сім карту вийняла.

Усе майно поліцейські вилучили, однак кошти зловмисниця встигла витратити.

У скоєному вона зізналась.

Триває досудове розслідування за ч. 4 ст. 185 КК України. Вирішується питання про повідомлення дубенчанці про підозру.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  4. Мета Росії – зробити Київ непридатним для життя, – NYT
  5. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
  4. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  5. У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері