На Рівненщині мотоцикліст підірвався на міні (ФОТО)
Подія сталася у прикордонній зоні
У прикордонній зоні на півночі Рівненської області мотоцикліст проігнорував покажчики «Небезпечно міни» і підірвався на міні.
Про це сьогодні, 15 жовтня, повідомив голова Рівненської ОВА Олександр Коваль.
«Мотоцикліст підірвався на півночі Рівненщини. Рухаючись у прикордонній зоні, між селами Дроздинь та Переброди, чоловік проігнорував покажчики «Небезпечно міни». Його життю наразі загрози немає. На місці події працюють представники відповідних служб, які з’ясовують усі обставини інциденту», повідомив Коваль.
Він наголосив, що «на кордоні діють режимні обмеження. Перебувати там можна лише після отримання відповідного дозволу від прикордонників. Це не жарти, а пряма загроза вашому життю. Рівненська ОДА спільно з правоохоронцями і військовими постійно працюють над укріпленням кордону. Зокрема, продовжують встановлювати міни. Тому подібні витівки – небезпечні».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- В одній із військових частин виявили 2000 непридатних до служби
- У Львівській області горів житловий будинок
Коментарі