На Рівненщині на залізниці загинув неповнолітній хлопець

Від отриманих травм хлопець, який був у навушниках, загинув на місці події

Сьогодні, 2 червня, близько 07:30 у селі Новостав на залізничній станції «Клевань-Петрука» загинув юнак. Про це повідомляє поліція Рівненської області.

Зі слів машиніста потягу «Варшава-Київ», 17-річний місцевий житель рухався уздовж колії та різко почав її переходити, не впевнившись у безпечності своїх дій.

Від отриманих травм хлопець, який був у навушниках, загинув на місці події.

Слідчі відкрили кримінальні провадження за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людини за ч.2 ст.276 КК України.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
  2. У МОУ оголосили, хто займе 50% посад штурмовиків та піхотинців
  3. У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
  4. У вівторок Львів попрощається з воїнами Віталієм Максимцем, Дмитром Кобановим, Олегом Руденком та Петром Теленьком
  5. Львівщина сьогодні прощається із сімома військовослужбовцями полеглими на війні

Найчитаніше

  1. Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
  2. Суддя з Львівщини сяде на вісім років за грати
  3. Стали відомі подробиці смертельної автопригоди в якій електромобіль впав у річку на Львівщині
  4. Кабінет Міністрів України вніс зміни в систему бронювання військовозобов’язаних
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року