На Рівненщині на залізниці загинув неповнолітній хлопець

Від отриманих травм хлопець, який був у навушниках, загинув на місці події

Сьогодні, 2 червня, близько 07:30 у селі Новостав на залізничній станції «Клевань-Петрука» загинув юнак. Про це повідомляє поліція Рівненської області.

Зі слів машиніста потягу «Варшава-Київ», 17-річний місцевий житель рухався уздовж колії та різко почав її переходити, не впевнившись у безпечності своїх дій.

Від отриманих травм хлопець, який був у навушниках, загинув на місці події.

Слідчі відкрили кримінальні провадження за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людини за ч.2 ст.276 КК України.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
  2. Біля Львова рятувальники дістали з канави собаку
  3. Зеленський висловився про участь Білорусі у війні
  4. На Львівщині внаслідок наїзду потяга загинув юнак, який лежав на колії
  5. Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський

Найчитаніше

  1. Поліція Львівщини встановлює особу померлого чоловіка з татуюванням
  2. Білоруська опозиція назвала вісім основних ознак того, що Лукашенко готується до прямого вступу у війну
  3. У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
  4. Якою буде погода у Львові та області завтра, 22 червня
  5. Якою буде погода у Львові та області завтра, 23 червня