На Рівненщині посадовця ТЦК викрили на хабарі
Підполковник отримав Toyota Highlander вартістю 12 тисяч доларів за махінації в реєстрі «Оберіг»
На Рівненщині правоохоронці повідомили про підозру посадовцю обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Підполковник організував схему одержання неправомірної вигоди у вигляді автомобіля за «вирішення питання» з мобілізацією. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.
За даними слідства, у грудні 2025 року посадовець через посередника висунув вимогу військовозобов’язаному оплатити більшу частину вартості автомобіля Toyota Highlander. Сума хабаря склала 12 тисяч доларів. Натомість підполковник забезпечив зняття чоловіка з розшуку в державному реєстрі «Оберіг» та гарантував, що його не призиватимуть під час мобілізації. Щоб приховати злочин, позашляховик оформили на підставну особу, хоча фактично ним користувався сам підозрюваний.
Посадовцю повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України. Наразі суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення понад 2 мільйонів гривень застави. Якщо вину буде доведено, підполковнику загрожує від 5 до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна. Досудове розслідування проводить ТУ ДБР у Хмельницькому, також перевіряється причетність інших працівників ТЦК.
varta1.com.ua: Новини
Росіяни "крутять носом" щодо припинення вогню, але наші партнери можуть "ніс відкрутити" – Зеленський
Партнери у нас достатньо сильні і можуть нас підтримати у будь-який момент
В Одесі у квартирі вибухнув туристичний балончик
Мешканці будинку в Одесі на щастя не постраждали, загиблих немає
Трамп заявив, що одноосібно врятував Україну
Росія і Китай зовсім не боялися б НАТО, якби до цього альянсу не входили США
Найкоментованіше
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- У Києві чоловік вибіг на лід, що уникнути ТЦК, але випадково провалився у воду
- Чорна звістка з фронту прилетіла в багатодітну родину на Львівщину: загинув молодий батько трьох дітей
- У Генштабі уточнили, куди відправляють військових, які повернулися із СЗЧ
- На трасі «Київ-Чоп» виявили перевізника, який змушував водіїв працювати понад норму
Найчитаніше
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Зеленський підписав указ про зміни у військовій службі у ЗСУ
- На трасі «Київ-Чоп» виявили перевізника, який змушував водіїв працювати понад норму
- У МВС пояснили ДНК-експертизу у справі Назара Далецького
- У Генштабі уточнили, куди відправляють військових, які повернулися із СЗЧ
Коментарі