На Рівненщині у медзакладах запроваджують масковий режим
Через збільшення кількості захворювань на коронавірусну інфекцію
З 25 серпня масковий режим запроваджує Регіональний центр орфанних захворювань, радіаційного захисту та спеціалізованої допомоги. Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.
Він уточнив, що таке рішення адміністрація прийняла, зважаючи на збільшення кількості захворювань на коронавірусну інфекцію. Таке ж рішення прийнято в обласному шкірно-венерологічному диспансері.
Також він додав, що і в інших обласних медичних закладах розглядатимуть запровадження такого кроку.
В обласній інфекційній лікарні, зважаючи на профіль, масковий режим діє постійно.
«Дотримуйтесь правил особистої гігієни, а за можливості - соціальної дистанції. Також важлива вакцинація. З початку серпня в області офіційно підтвердили майже пів тисячі випадків захворювання, 85-річна жінка померла від ускладнень», - повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.
varta1.com.ua: Новини
У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про виїзд за кордон для чоловіків віком до 24 років
Ініціаторами законопроєкту стали група народних депутатів, які прагнуть скасувати заборону на виїзд для чоловіків, що не підлягають мобілізації через вік.
На Київщині 7-річний хлопчик застрелив 6-річну дівчинку
Батька хлопчика правоохоронці затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України
Відбувся обмін полонених: Україна повернула військових, цивільних та журналіста
Більшість полонених потрапили в неволю ще у 2022 році. Україна висловлює подяку Об’єднаним Арабським Еміратам за допомогу в цьому процесі.
Найкоментованіше
- На війні загинув син генерала СБУ
- ТЦК та поліція вилучатимуть в українців гучні мотоцикли та передаватимуть ЗСУ
- У Львові встановлять лавки з сонячними батареями
- Україна перетворилася на законну ціль, - парламентар Ірану
- У Львові у тестовому режимі на маршрут виїхав 12-метровий низькопідлоговий автобус
Найчитаніше
- На війні загинув син генерала СБУ
- У селі на Львівщині в закинутій будівлі знайшли тіло чоловіка
- Воїн зі Львівщини, якого поховали з військовими почестями, перебуває у російському полоні
- Увага! У Львові безвісти зник чоловік
- У Львові медбрат військового госпіталю погрожуючи пістолетом звільнив брата від ТЦК
Коментарі