На Рівненщині водій збив на смерть пішохода та втік з місця ДТП
Водій Jeep Cherokee допустив наїзд на пішохода, але замість того, щоб зупинитися та надати допомогу, залишив місце ДТП
Вчора, 30 січня, близько 08:30 повідомив 59-річний чоловік, що на автодорозі поблизу села Шубків Рівненської області виявив тіло невідомого. Про це інформує поліція Рівненщини.
Слідчо-оперативна група за характерними травмами дійшла висновку, що 25-річний житель села Нова Українка загинув унаслідок ДТП. Крім того, на місці події виявили уламки від транспортного засобу.
Після кількох годин збору аналізу, аналізу обставин, опрацювання відео-записів та пошуку можливих свідків поліцейським вдалося встановити всі деталі трагедії та особу водія.
29 січня, близько 20 години 26-річний мешканець Тернопільської області, керуючи автомобілем Jeep Cherokee допустив наїзд на пішохода, але замість того, щоб зупинитися та надати допомогу, водій залишив місце ДТП.
Водій намагався приховати сліди злочину: орієнтовно через годину після автопригоди зловмисник зателефонував на спецлінію 102, вказавши свої неправдиві дані, та повідомив про викрадення позашляховика, а вранці здійснив ще один дзвінок, що нібито знайшов автівку.
26-річного чоловіка у процесуальному порядку затримали, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі