На Рівненщині чоловіку підпалили автомобіль на подвір’ї (ФОТО)
Поліцейські встановлюють осіб, які підпалили авто жителю Дубна. Про це повідомили сьогодні у пресслужбі поліції Рівненської області.
Про загоряння транспортного засобу «Skoda Karoq» до поліції сьогодні, близько другої ночі, повідомив 46-річний дубенчанин, який користується цією автівкою.
Автомобіль належить 40-річному рівнянину.
Авто було припарковане на території приватного господарства.
«Близько 2 години, невідома особа проникла на подвір’я та кинула під іномарку запальну суміш. 46-річному мешканцю Дубна вдалося самотужки загасити полум’я. Внаслідок загоряння автівка отримала незначні пошкодження», — йдеться у повідомленні.
Із місця події криміналісти вилучили пластикову ємність із залишками паливно-мастильних матеріалів
Розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 194 ККУ.
Поліцейські встановлюють осіб зловмисників.
За неофіційними даними у ЗМІ власником автомобіля називають депутат від партії «Слуга народу» Олександра Аліксійчука.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі