На Рівненщині хлопця на даху вагона вдарило струмом (фото)
Учора, 28 лютого, близько 17 години, до поліції надійшло повідомлення 46-річного мешканця села Оженин, колишнього Острозького району, що на залізничній станції хлопець виліз на вантажний вагон та, зачепивши лінію електропередач, отримав опіки. Про це повідомили сьогодні у відділі комунікуації поліції Рівненської області.
Попередньо встановлено, що 19-річний хлопець із двома друзями повертався із гостей додому в село Країв.
Оскільки обходити вантажний потяг їм було далеко, компанія вирішила скоротити шлях. Двоє із них пролізли під вагоном, а третій, незважаючи на застереження товаришів, вирішив перелізти зверху.
Парубок наблизився до кабелю ближче метра, його вдарило струмом напругою близько 27 тисяч вольт.
Хлопця каретою «швидкої» доставили до Острозької центральної районної лікарні та госпіталізували у реанімаційне відділення. Лікарі діагностували у нього опіки другого-третього ступеня та травматичний шок. Наразі, загрози його життю не має.
За цим фактом поліцейські проводять перевірку, за результатами якої вирішується питання про правову кваліфікацію події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі