На Рівненщині однорічний малюк потрапив до лікарні після удару струмом

На Рівненщині ушпиталили однорічну дитину після удару струмом. Про це інформує «suspilne.rivne».
Зазначається, що інцидент стався в селі Деражне, колишнього Костопільського, а зараз Рівненського району, ввечері 18 січня.
Батько дитини розповів, що малюк, якому 1 рік і 8 місяців, засунув невідомий предмет у розетку та отримав ураження струмом.
Коли медики приїхали, дитина була у свідомості й плакала. Загальних проявів ураження струмом не виявили, проте, у дитини були опіки на руках.
«Малюка забрали до Рівненської обласної дитячої лікарні, оскільки місцеві прояви електричного струму можуть з’явитися впродовж найближчих 2–3 годин після ураження (судоми, втрата свідомості, порушення серцевого ритму, гальмування або затримка дихальної діяльності, що можуть спричинити смерть). Наразі дитина під наглядом медиків Рівненської обласної дитячої лікарні», — йдеться в повідомленні пресслужби «швидкої».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також

У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання

На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці

На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- У Львові другу добу викопують останки на совєтському військовому меморіалі «Пагорб Слави» (ФОТО)
- Львівська міська рада запропонувала перевізникам рішення щодо зміни тарифів
- Військовозобов’язані зі статусом “обмежено придатних” зможуть скористатися цифровим форматом проходження ВЛК - МОУ
- Над Львовом кружляв літак із позивним Welcome без реєстраційних даних: стало відомо, що це був за політ
- На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У західних областях 12 добу тривають пошуки зниклої 13-річної Еріки Руснак: залучено операторів БпЛА і водолазів (ФОТО)
- На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
- У МОН повідомили про заплановані перевірки студентів аби виключити випадки формального навчання
- Чорна звістка надійшла з Донеччини про загибель молодого захисника з Львівщини
- Ужгород накрила тропічна злива: автівки пливуть, а пішоходи пересуваються по коліна у воді (ВІДЕО)
Коментарі