На Рівненщині спіймали львів’янина з 4 тисячами літрів необлікованого спирту
Підозрілий автомобіль сьогодні близько першої ночі зупинили працівники групи реагування патрульної поліції у селищі Млинів. У вантажному відсіку поліцейські виявили 21 бочку, наповнену спиртом, без належних документів.
Вантажівка їхала у селищі Млинів із порушенням проблискових маячків, отож її зупинила група реагування патрульної поліції, які саме здійснювала нагляд за дорожнім рухом. За кермом транспортного засобу перебував 37-річний мешканець Львова. При перевірці у нього документів, водій почав помітно нервувати. Поліцейські запропонували йому відкрити для огляду вантажне відділення. У відсіку правоохоронці виявили 30 пластмасових бочок, об’ємом 200 літрів кожна. Дев’ять бочок були порожні, а відповідно 21 — наповнена рідиною, з різким запахом спирту. Водій при цьому жодних супровідних документів на вантаж не пред’явив. Не пояснив він також і кому належить спирт, та кому його віз, пише Рівне вечірнє.
Слідчо-оперативна група, яка одразу прибула за викликом млинівських патрульних, автомобіль разом із вантажем вилучила та помістила на територію Млинівського відділення поліції.
«У рамках кримінального провадження, відкритого за фактом умисного введення в обіг на ринку України небезпечної продукції, , слідчі звернулись до суду з клопотання про накладення арешту на транспортний засіб та майно, — повідомив заступник начальника Млинівського відділення поліції — начальник слідчого відділу Тарас Гутюк. — Зразки вилученої речовини направлено до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС для проведення фізико-хімічної експертизи».
Відділ комунікації поліції Рівненської області повідомляє, що під час досудового розслідування правоохоронці з’ясовуватимуть походження небезпечної продукції. Зловмиснику загрожуватиме покарання — штраф в розмірі від 8500 до 17 тисяч гривень з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі