На Рівненщині стався вибух на підприємстві: є загиблі
У четвер, 12 грудня, у селищі Мізоч, що на Рівненщині, внаслідок прикрого випадку, загинув робітник приватного підприємства. Про трагедію правоохоронцям повідомив директор, інформує відділіл комунікації поліції Рівненської області
Так, 24-річний оператор зайшов до приміщення, де знаходились балони із вуглекислим газом. За кілька хвилин стався вибух і загоряння.
Це почув охоронець, який покликав на допомогу ще одного працівника. Самотужки загасили вогонь. Втім, врятувати життя 24-річного мешканця Мізоча не вдалося. Медики «швидкої», які прибули за викликом, лише констатували його смерть.
За цим фактом слідчі Здолбунівського відділення поліції розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини).
У рамках кримінального провадження поліцейські з’ясовують всі обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Тернополі великогабаритні двері у виробничому цеху смертельно травмували працівника (ФОТО)
Потерпілий разом з колегами по фрезерувальному цеху намагався перемістити великогабаритні двері
Сьогодні на Львівщині під час пожежі в будинку виявили тіло жінки
Причини та обставини виникнення пожежі в житловому будинку встановлюються
На Львівщині у річці виявили тіло жінки
В селі Тур’є Самбірського району, в річці виявлено тіло жінки
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі