На Рівненщині у ДТП загинув львів'янин (фото)
Дорожньо-транспортна пригода сталася учора, десятого березня, о сьомій годині ранку на автодорозі «Київ-Чоп», поблизу села Бриків. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.
За попередньою інформацією водій автомобіля «Nissan Patrol», 44-річний житель Львова рухаючись у напрямку Києва не впорався із керуванням та з’їхав у кювет з подальшим перекиданням.
Медики доставили водія до лікарні у вкрай важкому стані. Попри вжиті оперативні заходи врятувати життя чоловіка не вдалося.
Пасажир позашляховика, 73-річний львів’янин отримав забійні рани носа та після надання медичної допомоги відпущений додому.
У поліції розпочали досудове розслідування у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі