На Рівненщині від коронавірусу помер новообраний голова ОТГ
На 55-му році життя не стало Віктора Талащука, який переміг у цьому році на виборах голови Малолюбашанської ОТГ.
Про смерть очільник громади, повідомив його зять, депутат Рівнеради і журналіст Олександр Курсик.
Як передає «Радіо Трек», з 2006 року по 2014 рік Віктор Талащук був головою Костопільської районної ради.
У 2015 році працював заступником директора з технічного розвитку Рівненського обласного виробничого комунального підприємства «Рівнеоблводоканал».
З листопада 2015 року був на посаді заступника сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Малолюбашанської сільської ради.
З грудня 2017 року він очолював Малолюбашанську ОТГ. Його переобрали на цю посаду 25 жовтня на виборах. Талащук отримав понад 95 % голосів.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі