На Рівненщині затримали АТОвця, який прив’язав бойову гранату до автомобіля Lexus посадовця поліції (ФОТО, ВІДЕО)
У Рівному перед судом постане обвинувачений за погрозу гранатою поліцейському. 17 січня 29-річний рівнянин — поліцейський, який обіймає керівну посаду, виявив прикріплену гранату «РГД 5» до ручки водійських дверцят автомобіля «Lexus». Поліцейські вийшли на слід зловмисника. Ним виявився 35-річний житель Рівного, — повідомили «Варта1» у Нацполіції області.
Чоловік раніше в поле зору правоохоронців не потрапляв. Втім, відомо, що ніс службу в зоні АТО.
Під час обшуку його автомобіля «BMW» виявили та вилучили іще один корпус гранати «РГД 5» та запал до неї
За обома фактами (погроза вбивством працівника поліції та незаконне зберігання боєприпасів) 35-річному мешканцю обласного центру повідомили про підозру.
Суд призначив йому заставу у розмірі 45 тисяч гривень. Підозрюваний сплатив вказану суму та нині перебуває вдома
Слідчі слідчого управління кримінальне провадження за обома статтями скерували до суду
Обвинувачений у скоєному не зізнається і зі слідством не співпрацював. Від будь-яких пояснень відмовлявся на підставі статті 63 Конституції України
За скоєне йому може загрожувати до семи років позбавлення волі
Крім того, на основі зібраної певної доказової бази поліцейські продовжують проводити слідчі дії щодо особи — замовника злочину.
https://www.youtube.com/watch?v=hZDWQ_vZIQA
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі