На Рівненщині водій у стані наркотичного сп'яніння незаконно перевозив 15 тонн спирту (фото)
Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що чоловік перевозив близько 15 тонн спирту без відповідних документів. Про це повідомляє Патрульна поліція Рівного.
Сьогодні вночі патрульні отримали інформацію про те, що транспортний засіб та вантаж автомобіля Volvo можуть бути об’єктом кримінального правопорушення.
Авто за орієнтуванням полісмени зупинили на автошляху регіонального значення Р 05.
Під час перевірки транспорту інспектори встановили, що номерні знаки вантажного автомобіля та напівпричепа не належать даним транспортним засобам, реєстраційні документи на транспорти та документи на вантаж, що перевозиться, відсутні.
Також спілкуючись з 30-річним водієм патрульні помітили ознаки наркотичного сп’яніння в останнього. Від проходження огляду в медичному закладі у лікаря нарколога кермувальник відмовився в присутності двох свідків у встановленому законом порядку.
На водія правоохоронці винесли постанову за ч.6 ст.121 (експлуатація з номерним знаком, що не належить транспортному засобу), ч.1 ст.126 (керування без відповідних документів) та склали протокол за ч.1 ст.130 (керування в стані сп’яніння) КУпАП.0
На місце події прибула слідчо-оперативна група та працівники державної фіскальної служби.
Слідчі Рівненського ВП відкрили кримінальне провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування проводитиметься ДФС.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі