На росії є план вторгнення у Молдову

рф планує висадку десанту в Тирасполі

Росія може не зупинитися в Україні та розпочати наступ на Молдову. Як повідомили джерела «24 каналу» у контррозвідці, Росія розробила чіткі плани вторгнення до Молдови.

Ймовірний успіх збройних сил Росії призведе до «другого фронту» на Південно-Західному напрямку. Відкриття другого фронту має стратегічне значення, адже він стягуватиме людські резерви та техніку Збройних Сил України.

У контррозвідці заявили, що присутність російських військ у цьому регіоні дестабілізуватиме політичну ситуацію на Балканах. Є загроза, що Росія порушить територіальну цілісність Молдови та визнає незалежність невизнаного Придністров’я, як це зробила із окупованими частинами Донецької та Луганської областей України.

Це допоможе Росії постачати велику кількість зброї до Придністров’я, хоча зараз Путін фактично відрізаний від цього регіону.

У майбутньому російський диктатор може захотіти приєднати його до складу Росії.

За даними українських контррозвідників, Росія планує здійснити висадку повітряного десанту на літаках Іл-76 та вертольотах у Придністров’ї. Літаки та гелікоптери летітимуть з окупованого Криму.

Оскільки Придністров’я географічно відрізане від Росії, Путін не має достатніх можливостей, щоб безпечно пролетіти над Одеською областю.

Російська авіація може бути збита українським ППО. Щоб постачати боєприпаси до Придністров’я та посилювати підрозділи, Росії потрібно створити коридор через територію України. Йдеться про сухопутний «коридор» із тимчасово захопленого Херсона через Миколаївську та Одеську області. При цьому росіянам не уникнути атак ЗСУ, через що створення такого «коридора» неможливе.

Проте російські окупанти завдали ракетних ударів по Одеській області. Метою обстрілів було ускладнення сполучення між Білгород-Дністровським та Саратським районами Одещини.

За інформацією контррозвідників, окупанти можуть спробувати висадити десант у ці райони, після чого пробитися до Придністров’я.

Датою вторгнення Росії до Молдови може стати 9 травня або один із найближчих днів.

На «День Перемоги» Путін може оголосити визнання Росією незалежності Придністров’я.

Російські спецслужби можуть планувати висадку десанту в Тирасполі одночасно з організацією заколотів та протестів у Кишиневі. За даними українських контррозвідників, російські спецслужби розглядають можливість роздмухування заворушень у Молдові.

Читайте також