на росії немає єдиної думки з приводу нового наступу на Україну
Суперечливі погляди
У російського керівництва суперечливі погляди на те, чи варто починати новий наступ на Україну. Про це заявив високопоставлений чиновник Державного департаменту США на умовах анонімності, повідомляє Reuters.
«Звичайно, є деякі всередині РФ, які, я думаю, хотіли б продовжити нові наступальні дії в Україні. Але, є й інші, у яких є реальні питання про здатність РФ зробити це насправді», - сказав він.
Росія відчуває «значну» нестачу боєприпасів, що створює серйозну проблему вздовж лінії фронту, і ті, кого Москва приєднала до своїх бойових сил, часто не були «згуртованими» підрозділами.
«Існує безліч речей, з якими росіяни стикаються в плані наявності необхідного обладнання, боєприпасів, і це накладає обмеження на те, що вони можуть захотіти зробити», - сказав чиновник.
США швидко адаптують допомогу Україні в міру зміни характеру бойових дій, і зроблять те ж саме в разі відновлення наступу.
«Якщо потрібно, ми відповімо. Ми також працюємо зараз, щоб переконатися, що в українців є те, що їм потрібно, щоб впоратися», - додав він.
ЗСУ також не мають наміру зменшувати оберти.
«Я думаю, росіяни повинні це враховувати», - підсумував він.
Нагадаємо, рівень воєнної загрози з білорусі поступово зростає.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Чорна звістка з фронту прилетіла в багатодітну родину на Львівщину: загинув молодий батько трьох дітей
- У Генштабі уточнили, куди відправляють військових, які повернулися із СЗЧ
- На трасі «Київ-Чоп» виявили перевізника, який змушував водіїв працювати понад норму
- У Києві чоловік вибіг на лід, що уникнути ТЦК, але випадково провалився у воду
Найчитаніше
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Зеленський підписав указ про зміни у військовій службі у ЗСУ
- На трасі «Київ-Чоп» виявили перевізника, який змушував водіїв працювати понад норму
- У МВС пояснили ДНК-експертизу у справі Назара Далецького
- У Генштабі уточнили, куди відправляють військових, які повернулися із СЗЧ
Коментарі