На росії озвучили вимоги для мирної угоди з Україною
Їх вимоги суперечать принципам міжнародного права, адже передбачають обмеження суверенних прав України і фактичне узаконення окупації
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров озвучив чергові "умови" Кремля для досягнення мирної угоди з Україною. Про це повідомляють росЗМІ.
Москва наполягає, що Україна має відмовитися від вступу до НАТО, а також від будь-якого подальшого розширення Альянсу. Лавров зауважив, що Росія вважає це "законною вимогою", бо нібито захищає власну безпеку.
Він додав що НАТО вже "розширилося впритул до російських кордонів".
Також, Росія вимагає визнати "реалії на землі" – фактично погодитися з існуючим контролем Москви над частиною українських територій.
"Ніякого втягування України в НАТО, взагалі ніякого розширення НАТО. Вона й так уже, попри всі обіцянки та документи, які затверджувалися, розширилася впритул до наших кордонів", – сказав Лавров.
Такі вимоги суперечать принципам міжнародного права, адже передбачають обмеження суверенних прав України і фактичне узаконення окупації.
varta1.com.ua: Новини
Ердоган очікує на завершення війни в Україні вже незабаром
У російсько-українській війні Туреччина дотримується політики, яка виступає за мир
У ДТП загинув військовий зі Львівщини
Парастас відбудеться сьогодні 28 липня о 19:00 год. (с. Костеїв, вул. Незалежністі, 70)
У вівторок Львів попрощається із захисником Максимом Алексєєвим
Чин похорону воїна розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла
Найкоментованіше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- Мета Росії – зробити Київ непридатним для життя, – NYT
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Коментарі
Ніяких переговорів! Тільки боротьба до кінця. Треба залучати молодь, 18 ти річні з наступного роки мають бути обовʼязково мобілізовані. Тільки в умовах ТОТАЛЬНОЇ війни в України є шанс. Воля або смерть! Батько наш Бандера!