На росії поліцейські у власному будинку розстріляли військовослужбовця, який відмовився воювати в Україні (ФОТО)
Рядовий втік з військової частини і повернувся додому…
У Липецькій області росії поліцейські ростріляли військовослужбовця, який втік із фронту.
Як повідомляє Telegram-канал Baza, у Воронезькій та Липецькій областях проводили розшук дезертира, який втік зі зброєю із частини із зони СВО.
Чоловіка звуть Дмитро Перов, йому 31 рік. При собі у нього міг бути автомат із п'ятьма магазинами та кілька гранат.
Дмитро Перов, який втік із частини зі зброєю, потрапив на камери спостереження. Чоловік був помічений на одній із автобусних зупинок у Воронежі.
Згодом, надійшло повідомлення, що військовослужбовця Дмитра Перова вбили при затриманні у селі Новоуглянка в Липецькій області на території свого домоволодіння.
У момент, коли спецназ зайшов на ділянку, Перов виходив із сараю. Йому скомандували кинути зброю та лягти на землю. У відповідь військовослужбовець відкрив вогонь. Вогнем у відповідь він був знищений.
Арсенал – автомати та гранати – виявили при ньому.
Поки що співробітники поліції не можуть підійти до загиблого - на місце викликані сапери.
Як повідомлялося, екс-командир «вагнерівців» утік до Норвегії і попросив про політичний притулок.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі