На росії відбувся референдум щодо виходу з країни п'яти республік

референдум відбувся в онлайн форматі

Фото: ілюстративне

У росії відбувся онлайн-референдум за незалежність відразу п'яти республік. Організатори мають намір легітимізувати результати.

Про це йдеться на сайті створеному організаторами.

В опитуванні взяли участь щонайменше 5,6 мільйона осіб. Зокрема, йдеться про Кенігсберг (Калінінград та область), Інгрію (Санкт-Петербург та Ленінградська область), Кубань (Краснодарський край), Сибір та Урал.

Результати вийшли такими:

  • Кенігсберг: 72,1% за незалежність, 27,9% — проти;
  • Інгрія: 66,2% за незалежність, 33,8% — проти;
  • Кубань: 55,7% за незалежність, 44,3% — проти;
  • Сибір: 63,9% за незалежність, 36,1% — проти;
  • Урал: 68,2% за незалежність, 31,8% — проти.

«Підсумки онлайн референдумів показали дві важливі тенденції. По-перше, ідеї незалежності регіонів укоренилися в суспільстві народів, що населяють »російську імперію«. По-друге, російська влада боїться нас, вільних громадян та результатів нашого волевиявлення. Успішно проведені референдуми — це лише перша ластівка на шляху самовизначення республік», — йдеться у повідомленні.

Організатори зазначили, що попереду багато роботи щодо легітимізації результатів референдуму і про подальші плани збираються розповісти протягом місяця.

«Ми оголошуємо початок процесу відокремлення від Москви і про перші референдуми вільних людей, які населяють Кенігсберг, Інгрію, Сибір, Урал і Кубань, про суверенітети наших держав», — заявили організатори.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів