на росії заговорили про «брудну бомбу» та згадали Рівненську АЕС

Нібито роблять її з опроміненого палива Рівненської АЕС

У росії знову заговорили про українську «брудну бомбу». Про це пишіть росЗМІ.

За інформацією начальника Служби зовнішньої розвідки РФ Сергія Наришкіна, Україна нібито продовжує працювати над створенням ядерної «брудної бомби».

«Останнім часом з’явилася інформація, що свідчить про можливе продовження Києвом робіт над створенням »брудної ядерної бомби« — начиненого вибухівкою та радіоактивними речовинами боєприпасу, вибух якого призводить до радіаційного забруднення великої території», — заявили в СЗР.

Він налякав Захід, що Україна нібито робить її з опроміненого палива Рівненської АЕС, а наслідки вибуху такої зброї відчує на собі вся Східна Європа.

Читайте також: стало відомо, коли почнеться розміщення ядерної зброї у білорусі.

«Сподіваємося, що МАГАТЕ та профільні структури ЄС звернуть увагу на подібні дії Києва та посилять інтрузивний контроль за будь-якою діяльністю київського режиму в ядерній сфері, особливо на Рівненській АЕС та в Чорнобильській зоні відчуження. Виходимо з того, що можливе застосування Збройними силами України» «Ядерної бомби буде мати найважчі наслідки для життя і здоров’я всього населення і екосистеми Східної Європи, включаючи держави Євросоюзу і Причорномор’я», - сказав Наришкін.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт