На росії затримали головну підозрювану у ліквідації воєнкора Татарського
Російські пропагандисти заявляють про затримання головної підозрюваної у вибуху в кафе в Санкт-Петербурзі, внаслідок якого загинув воєнкор Владлен Татарський.
Про це пишуть ЗМП із посиланням на Слідчий комітет Російської Федерації.
Повідомляється, що Дар'я Трепова, начебто підозрювану у вбивстві «воєнкора» Владлена Татарського, затримана.
«За підозрою у причетності до вибуху в кафе в Санкт-Петербурзі співробітниками СК Росії спільно з оперативними службами затримано Дар'ю Трепову», - йдеться у заяві СК.
Видання «Фонтанка» додає, що дівчину затримали в орендованій квартирі.
Так в неділю 2 квітня стало відомо про ліквідацію російського пропагандиста і воєнкора Владлена Татарського.
Під час творчого вечора, який проходив в місцевому барі в Санкт-Петербурзі в закладі стався масштабний вибух.
Постраждали понад 30 осіб.
Читайте також: аналітики назвали головну вигоду, яку отримає кремль від вбивства «воєнкора» Татарського
Джерелом детонації, за однією з версій, стала статуетка, яку Татарський отримав в подарунок від однієї з фанаток, Дар’ї Трепової.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- На Львівщину на щиті повертається воїн Роман Шот
Коментарі