На російських каналах сьогодні транслювали звернення Зеленського (ВІДЕО)

Звернення президента України почали показувати замість місцевих новин...

Скриншот відео

Звернення Володимира Зеленського сьогодні транслювали громадянам рф у Криму та Бєлгородській області. Жителі Бєлгородської області росії повідомили, що відео транслювали 10 каналів регіону, повідомляється у соцмережах, де оприлюднено  відповідне відео.

Як повідомляє «Главком», відеозвернення президента України Володимира Зеленського побачили жителі прикордонної з Україною Бєлгородської області. Як повідомили місцеві жителі, сигнал то пропадав, то знову з’являвся.

«В білгороді, завдяки нашим хакерам сьогодні показували промову президента України. В деяких районах білгородської області на каналах було перервано мовлення і запущено промову Володимира Зеленського. Звернення президента України почали показувати замість місцевих новин», повідомляє «СтратКом ЗСУ».

Як інформує Телеграм-канал «Збройні сили України. Війна з окупантами», виступ Володимира Зеленського транслювали в Криму та Бєлгородській області.

Скриншот відео

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський вважає, що Україна може перемогти у війні з РФ вже у цьому році за умови, якщо українці зберігатимуть єдність.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий