На сайт газети «Ратуша» скоїли атаку: у виданні розповіли звідки в’зялася фейкова новина про застреленого солдата

7c7444535f12d01f3fb01b5e2c02f99e_XL
7c7444535f12d01f3fb01b5e2c02f99e_XL

Сьогодні, 25 вересня 2019 року, багатьма українськими ЗМІ поширилася новина, про те, як польський військовослужбовець застрелив українського солдата на навчаннях.

У поліції цю новину офіційно спростували.

"25 вересня, у ЗМІ з’явилася публікація із вставленими скріншотами з нібито офіційного сайту Головного управління Національної поліції у Львівській області про те, що у Львівській області на навчаннях іноземний військовослужбовець нібито застрелив українського солдата. Наголошуємо, що інформація про цю подію не відповідає дійсності, а відділ комунікації поліції Львівської області цей матеріал не готував та не оприлюднював", — повідомили правоохоронці.

Також, ситуацію прокоментували на сайті газети «Ратуша» (ratusha.lviv.ua), де була опублікована новина під назвою «На навчаннях у Яворові польський військовослужбовець застрелив українського солдата».

«Повідомляємо, що редакція газети «Ратуша» цієї інформації на сайті не розміщувала. Припускаємо, що на наш сайт відбулася хакерська атака, внаслідок чого з’явилася ця фейкова новина. На цей момент сайт газети «Ратуша» тимчасово призупинив свою роботу у зв’язку з подіями, що відбулися. Триває технічна перевірка та з’ясування обставин цього інциденту», — повідомили в редакції.