На Самбірщині знайшли труп чоловіка, що помер насильницькою смертю
Правоохоронці встановили, що 68-річний чоловік помер насильницькою смертю. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами Юлії Бури, Самбірський ВП.
"В Самбірський відділ поліцї 1 червня надійшло повідомлення від 49-річного жителя міста Новий Калинів про те, що в одному з будинків пошкоджене вікно. Правоохоронці, виїхавши на місце події, виявили в будівлі тіло 68-річного місцевого мешканця з ознаками насильницької смерті.", йдеться у повідомленні.
Тіло чоловіка скероване на судово-медичну експертизу. За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.
Читайте також: у Львові виявили труп чоловіка
Працівники поліції проводять оперативно – розшукові заходи щодо встановлення особи, яка могла вчинити це й злочин.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі