На Львівщині у ДТП травмувалися двоє дітей на електровелосипеді

Дорожні події

Унаслідок падіння травми отримали кермувальник та його 11-річна пасажирка

Увечері 22 серпня поблизу села Борятин Шептицького району сталася дорожньо-транспортна пригода за участю неповнолітніх. Про це повідомила поліція Львівщини.

13-річний житель Шептицького, керуючи електровелосипедом, не впорався з керуванням, через що двоколісний транспортний засіб упав.

Унаслідок падіння травми отримали сам кермувальник та його 11-річна пасажирка, також мешканка Шептицького. Обох дітей госпіталізували до медичного закладу.

Слідчі Шептицького районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 291 Кримінального кодексу України (порушення чинних на транспорті правил). Правоохоронці з'ясовують усі обставини події.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Прокуратура опублікувала відео моменту наїзду двох BMW на батька з дитиною у Львові
  2. У Львові молодик вбив військовослужбовця ТЦК молодшого сержанта Олександра Боднара
  3. У Львові водії двох BMW збили чоловіка та його доньку
  4. На Львівщині мотоциклістка збила жінку
  5. У The Telegraph назвали дві причини чому провалився український план "M&Ms", який міг посадити Росію за стіл переговорів

Найчитаніше

  1. У Львові стався вибух в аптеці
  2. У Львові молодик вбив військовослужбовця ТЦК (ВІДЕО)
  3. У Львові біля ТЦК помер чоловік (ОНОВЛЕНО)
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
  5. На Львівщину повертається загиблий Герой, який з 2023 року вважався безвісти зниклим