На шкільному подвір’ї у Львівській області чоловік побив учня: відкрито кримінальне провадження
За скоєне зловмиснику загрожує до п’яти років обмеження волі
На Яворівщині 12 березня чоловік побив школяра, у якого згодом лікарі діагностували струс головного мозку та забої. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Львівській області.
"На спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл Яворівського району на шкільному подвір’ї чоловік побив одного з учнів, завдавши йому тілесних ушкоджень", - йдеться у повідомленні.
Правоохоронці попередньо встановили, що 47-річний місцевий мешканець прийшов на шкільне подвір’я завдав потерпілому – учню 8 класу, кількох ударів руками по голові та в ділянку живота, спричинивши тілесні ушкодження. Лікарі діагностували у хлопця струс головного мозку та забої.
Дізнавачі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Яворівської окружної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційний нагляд на строк до п’яти років, або обмеження волі на той самий строк.
Раніше повідомляли: п'яний чоловік жорстоко побив перехожого у центрі Львова
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Івано-Франківську водійка збила дитину на самокаті
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Фінляндії російській родині, яка підтримує Україну, загрожують депортацією
- У Bloomberg назвали три сценарії розвитку війни для України
Найчитаніше
- У Львівській області назвали озеро, де фахівці не рекомендують купатися
- На Львівщині через недбалість тренера дитина перебуває у тяжкому стані після утоплення
- На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
- У Києві 24-річний водій спричинив ДТП у якій загинула його дружина та дитина
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
Коментарі