На Сході двоє військових підірвалися на невстановленому вибуховому пристрої
4 січня збройні формування Російської Федерації 4 рази порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв позиції наших підрозділів з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї. Про це інформує ООС.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» противник здійснив 3 обстріли позицій Об’єднаних сил, неподалік Авдіївки, Верхньоторецького та Водяного, де відкривав вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Окрім цього, зі станкового автоматичного гранатомету та великокаліберного кулемету противник обстріляв позиції українських захисників поблизу населеного пункту Новолуганське, що у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ».
Вчора, 4 січня, під час пересування між взводними опорними пунктами два військовослужбовця Об’єднаних сил отримали поранення, внаслідок підриву на невстановленому вибухову пристрої. Постраждалих було доправлено до медичного закладу та надана кваліфікована допомога.
З початку цієї доби, російські окупаційні війська вогневої активності не проявляли.
Втрат з нашого боку немає.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Буданов вважає, що Україна сама зруйнувала мобілізацію через програну медійну кампанію
- У Нацбанку показали річний набір монет за 2025 рік
- На Львівщині інспектори спіймали чотирьох браконьєрів
- Увага! У Львові безвісти зникла неповнолітня дівчина
- Журналісти знайшли бізнесмена Тимура Міндіча в Ізраїлі, - Українська правда
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- На Львівщині знайшли мертвим безвісти зниклого чоловіка
- На Львівщині інспектори спіймали чотирьох браконьєрів
- У неділю Львівщина попрощається з 21-річним лейтенантом
- Буданов вважає, що Україна сама зруйнувала мобілізацію через програну медійну кампанію
Коментарі