На Сході загинув 37-річний воїн зі Закарпаття

zona-oos-zagynuv-vijskovyj-iz-zakarpattya
zona-oos-zagynuv-vijskovyj-iz-zakarpattya

Військовослужбовець 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ Володимир Бєлов загинув під час ворожого обстрілу позицій ООС в районі селища Водяне на Приазов’ї у п’ятницю, близько 15:45 год. Про це інформує «Україна молода».Захисник України отримав осколкове поранення несумісне з життям. 37-річний Бєлов був уродженцем міста Мукачеве.

«Учора, близько 15:45 год, перестало битися серце Володимира Бєлова. Унаслідок обстрілу збройними формуваннями Російської Федерації, мукачівець отримав травми, несумісні з життям», — йдеться у повідомленні Закарпатської облдержадміністрації.

Колишній командир 128-ї закарпатської бригади, Герой України, полковник Сергій Собко так написав у соцмережах про цю втрату «Закарпатського Легіону»: «Хтось не знає тієї клятви, яку дав цей Воїн. Не чув й одного слова, яке Він говорив. Але ми знаємо, що Він своїм одним найвищим актом підсумував всі чесноти людей та громадян. За любов до Батьківщини Він прийняв смерть. Він не вибирав, коли і де битися. Все, що Він вибрав — захистити тих, кого Він любить і навіть тих людей, яких не знав. Вічна пам’ять Вам, друже…».