На Сході загинув військовослужбовець з Львівщини
Учора від ворожої кулі на сході країни загинув уродженець Львівщини Данилів Дем’ян Петрович, 1997 року народження.
Як інформує «Варта1», у Львівській обласній раді повідомили, що старший солдат Дем’ян Данилів був командиром механізованого відділення. Напередодні, 13 вересня, в Новоайдарському районі, Луганської області, він отримав кульове поранення, несумісне з життям.
Дем’ян Данилів народився у селі Рудники, Стрийського району.
Як інформує газета «Громада», Дем’ян Данилів народився 12 серпня 1997 року. В чотирирічному віці втратив батька. Мама була змушена самотужки виховувати та ставити на ноги шестеро неповнолітніх діток. Проживши нелегке дитинство, Демян виріс добрим, чуйним і справедливим юнаком. А тому, відслуживши у лавах збройних сил України, не роздумуючи підписав контракт і пішов на Схід захищати рідну Батьківщину від московського окупанта. Завдяки самовідданості та професіоналізму дослужився до звання старшого солдата і став командиром механізованого відділення. На жаль, Дем’ян не встиг одружитися і продовжити свій рід. Але він залишив на землі значно більше: завдяки героїзму і непохитній вірі у незалежність своєї рідної землі, він залишив про себе як героя вічну пам'ять, яка відтепер житиме у серці кожного свідомого українця.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі