На Сколівщині троє дітей потрапили до реанімації через отруєння грибами
28 вересня, о 05:54 год., до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в реанімаційне відділення Сколівської центральної районної лікарні з діагнозом — отруєння грибами госпіталізовано 3 дітей — 2014, 2015, 2010 р.н., мешканців с. Верхня Рожанка, Сколівського району.
Про це повідомили у ГУ ДСНС у Львівській області.
Головне управління ДСНС України у Львівській області рекомендує дотримуватись правил збирання, приготування і вживання грибів. "Перш за все, не варто купувати цей продукт на стихійних ринках і у місцях, що не призначені для його продажу. Збирайте і купуйте лише ті гриби, про які відомо, що вони їстівні. Не збирайте гриби, у яких невпевнені.
Небезпечно вживати гриби, які виросли вздовж транспортних магістралей, на промислових пустирях, радіаційно та хімічно небезпечних зонах. Не порівнюйте їх із зображеннями у різних довідниках, вони не завжди відповідають дійсності. Не варто куштувати сирі гриби.
Суворо дотримуйтеся технології приготування та консервування грибів! Слід пам’ятати, що готувати гриби необхідно у той день, коли їх зібрали, інакше у них утворюється трупна отрута. Неправильно приготовані консервовані гриби можуть призвести до тяжкого захворювання — ботулізму. Якщо у Вас з’явилися перші ознаки отруєння грибами, негайно зверніться до лікаря!
Бережіть себе та здоров’я своїх близьких людей!", — наголошують рятувальники.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Тернополі великогабаритні двері у виробничому цеху смертельно травмували працівника (ФОТО)
Потерпілий разом з колегами по фрезерувальному цеху намагався перемістити великогабаритні двері
Сьогодні на Львівщині під час пожежі в будинку виявили тіло жінки
Причини та обставини виникнення пожежі в житловому будинку встановлюються
На Львівщині у річці виявили тіло жінки
В селі Тур’є Самбірського району, в річці виявлено тіло жінки
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі