На Сокальщині намагаються зареєструвати дітей у ромському поселенні (ФОТО)
Неподалік міста Сокаль, у глухому лісі, без жодних зручностей і комунікацій, живе поселення ромів, великими багатодітними сім'ями. Працівники державного РАЦСУ намагються виробити свідоцтва дітям. Про це повідомляє на своїй сторінці Нео Радіо
До ромського поселення на виконання доручення Міністерства юстиції України, завітала начальник Сокальського РВ ДРАЦС Віра Шавалюк. Вона ознайомила ромів з листом Міністерства юстиції України від 01.08.2017 р. про забезпечення доступу ромів в Україні до документів про державну реєстрацію актів цивільного стану.
У поселенні перебуває 15 дітей, ніхто з них немає свідоцтв про народження. У молодих мам є медичні свідоцтва про народження дітей, проте паспорти громадянина України у них відсутні.
Читати і писати вони також не вміють. Спілкувалися охоче, особливо наймолодша мама, їй 15 років, на утриманні має двох дітей: 2 роки і 7 місяців. Свідоцтв про народження у них немає. Мама дітей жодних документів теж не мала.
Впродовж кількох місяців працівники Сокальського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області, докладаючи, чимало зусиль, таки зареєстрували народження дітей.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі