На Сокальщині в ДТП постраждало двоє дітей

Дорожньо-транспортна пригода з постраждалими сталася у неділю, 4 жовтня, близько 20:30 год., у Сокальському районі, Львівської області. Про це повідомили у департаменті цивільного захисту населення Львівської ОДА.


«Мешканець села Бендюга, Сокальського району, 1970 року народження, керуючи автомобілем »MITSUBISHI SPACE STAR«, рухаючись по автодорозі сполученням »Червоноград–Радехів«, поблизу с. Бендюга, Сокальського району, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення із автомобілем »Nissan QASHQAI«, під керуванням мешканця м. Червоноград, 1978 року народження, та в подальшому здійснив зіткнення з автомобілем »Volksvagen Passat«, під керуванням мешканця м. Сокаль, 1979 року народження», — йдеться у повідомленні.


Внаслідок аварії, отримали травми та були госпіталізовані у Червоноградську міську лікарню п’ятеро людей, у тому числі дві дитини, 2009 та 2013 року народження.


Обставини події з’ясовуються.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
  2. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  3. Львівська мерія бореться з нелегальними вуличними фотографами (ФОТО)
  4. Китайці воюють на території України: вже взяли в полон двох китайських військових - Зеленський (ВІДЕО)
  5. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника

Найчитаніше

  1. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  3. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
  4. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
  5. У Львові поліцейські дістали з авто жінку з дітьми, яка з битою скоїла ДТП (ФОТО, ВІДЕО)