На стадіоні «Арена Львів» на матчі збірної України з футболу очікують 20 тисяч вболівальників
12 жовтня, на стадіоні «Арена» у Львові відбудеться відбірковий матч чемпіонату світу 2022 з футболу між національними чоловічими збірними командами України та Боснії і Герцеговини. На матчі очікують до 20 тисяч вболівальників.
Як інформує «Варта1», з посиланням на «Суспільне», начальник служб із питань стадіонів та безпеки проведення змагань Української асоціації футболу Андрій Таран повідомив, що продаж квитків відбувається виключно онлайн. Вболівальникам обов’язково необхідно роздрукувати квитки.
«На стадіоні не буде можливості просканувати квитки з мобільного пристрою, тому глядачі мають мати вже роздруковані. Працюватиме декілька сервіс-центрів, де можна буде роздрукувати безпосередньо на Арені», — додав Андрій Таран.
За словами заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика, біля «Арени Львів» чергуватимуть карети швидкої та правоохоронці.
Нагадаємо, за підсумками жеребкування європейської кваліфікації ЧС-2022 Українська збірна опинилася у групі D разом з Фінляндією, Францією, Боснією і Герцеговиною та Казахстаном.
Що відомо
Суперники України втратили трьох гравців напередодні матчів відбору на чемпіонат світу з футболу. Боснійська команда знайшла заміну для травмованих футболістів.
Збірна України зіграла перші матчі під керівництвом нового тренера — команду очолив Олександр Петраков.
Після п’яти зіграних матчів збірна України йде на другому місці, маючи п’ять очок.
Загалом Україна у 2021 році здобула перемогу лише в одному офіційному матчі — проти Північної Македонії на Євро-2020. У поєдинку проти Швеції на чемпіонаті світу українці здобули перемогу у додатковий час.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі