На Стрийщині рятувальники знешкодили протитанкову міну часів ІІ Світової війни
12 травня о 10:20 піротехнічною групою протитанкову міну вилучено та знищено у спеціально відведеному для цього місці. Про це повідомляє головне управління Державна служба надзвичайних ситуацій у Львівській області.
10 травня о 14:29 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Верчани Стрийського району в полі на відстані 100 м від колієвого моста виявлено предмет ззовні схожий на протитанкову міну часів ІІ Світової війни.
По факту виявлення боєприпасу повідомили правоохоронні органи. Було подано термінову заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення боєприпасу.
Фахівці служби порятунку негайно виїхали за фактом повідомлення, оглянули небезпечну знахідку та встановили, що виявлений предмет являється вибухонебезпечним.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі