На Стрийщині в ДТП травмовано троє дітей: серед потерпілих - новонароджена дитина

29-річна водійка Audi не впоралася з керуванням і вилетіла з дороги

У Стрийському районі Львівської області сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої травмувалися троє дітей. Інцидент трапився 25 вересня близько 14:10 у селі Олексичі. Про це повідомили у поліції Львівської області.

За попередніми даними поліції, 29-річна водійка автомобіля Audi, жителька району, пішла на обгін попутної вантажівки, але не впоралася з керуванням і з’їхала у кювет.

Внаслідок аварії травми отримали пасажири легковика: новонароджена дівчинка, п’ятирічна дівчинка та семирічний хлопчик. Усі постраждалі, мешканці Стрийського району, були доставлені до медичного закладу.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху відкрито кримінальне провадження. Максимальне покарання, передбачене цією статтею Кримінального кодексу України, - обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами.

Правоохоронці встановлюють усі обставини події.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

В
Вадим

Водієгиня без досвіду та з придбаним посвідченням водія , сідає на місце водія, бере дитину і йде на обгін. Картина маслом!

TB
Tim Burak

"Кляте" дерево-перебігло "не виновна я, воно само (дерево) кинулося під колеса"

Читайте також