На Сумщині окупанти скинули бомбу у місце, де люди рятували жінку від попереднього вибуху (ФОТО)
Жінку не змогли врятувати
У Сумській області російські загарбники скинули з безпілотника гранату біля людей, які намагалися врятувати жінку від попереднього вибуху.
Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.
«Сьогодні опівдні, у Миропіллі, росіяни вчинили терористичну атаку на мирних мешканців. У самий центр села, у зону відпочинку біля магазину, ворог скинув гранату з дрону. Працівниця магазину, яка в той час знаходилась поруч, була поранена. На жаль, її не змогли врятувати через масивну кровотечу від уламкових поранень», — розповів він.
За словами голови ОВА, загиблій 41 рік, у неї залишилося троє дітей.
«Чоловік та старший син — військовослужбовці, захищають Україну у лавах Збройних Сил. Двоє інших дітей — школярі», — розповів Живицький.
Він наголосив, що у цей час було біля магазину чимало людей, мирних мешканців, які відпочивали.
«І коли жінку рятували, росіяни скинули сюди ж ще одну гранату з дрону. Від другого вибуху дивом ніхто не постраждав. Чи бачив ворог, що цілив у мирний об’єкт, що там були мирні цивільні люди? Беззаперечно. Це навіть гірше за тероризм», — підкреслив очільник ОВА.
Фото: Дмитро Живицький
Раніше повідомлялося, що ворожий безпілотник вбив людину на Сумщині.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі