На Сумщині педофіл роками гвалтував дитину співмешканки, залякуючи дівчинку груповим згвалтуванням наркоманами (ФОТО)
Викрили нелюда після того, як він згвалтував подружку падчерки…
На Сумщині викрито 37-річного чоловіка за підозрою у ґвалтуванні своєї падчерки та її подружки.
Як повідомили в Офісі Генерального прокурора України, з 2019 року підозрюваний проживав у цивільному шлюбі разом зі співмешканкою та її малолітніми дітьми. Користуючись безпорадним станом падчерки, якій на той момент було лише 12 років, чоловік систематично вступав з нею в статеві зносини.
Він погрожував, що якщо дівчинка комусь про це розповість, з нею вчинять фізичну розправу та зґвалтують двоє наркозалежних, які нібито за нею слідкують. Чоловік ґвалтував дитину більше 3 років.
З серпня 2022 року він ґвалтував 15-річну подружку своєї падчерки, також погрожуючи розправою від наркозалежних осіб.
Лише декілька місяців тому про вчинення дій сексуального характеру по відношенню до неповнолітніх стало відомо дорослим, які й повідомили правоохоронців.
Читайте також: на Закарпатті мати з вітчимом ґвалтували 12-річну доньку.
Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без прав на заставу.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Коментарі