На Сумщині під час наради побилися міські голови

Обговорювали, в якій із громад буде створена кластерна лікарня...

Юрйі Бова та Павло Кузьменко / Джерело фото: Главком

На Сумщині, 17 квітня в Охтирці, відбулася нарада з очільниками Охтирської та Тростянецької міськрад. Там обговорювали, в якій із громад буде створена кластерна лікарня. На нараді виник конфлікт між очільником Тростянця Юрієм Бовою та мером Охтирки Павлом Кузьменком.

Як повідомляє «Суспільне», за словами Охтирського міського голови Павла Кузьменка, сварка розпочалася на самій нараді і продовжилася поза робочими кабінетами.

«У мене з Юрієм Бовою конфлікту не було, а у нього зі мною — був. Звикли бити — ну що зробиш, життя таке»,  розповів Павло Кузьменко. За його словами на нараді обговорювали питання створення кластерної лікарні в Охтирському районі. «І на моє зауваження, що ніяким чином не може бути ближче від Писарівської громади до Тростянця, ніж від Писарівської громади до Охтирки. Це обурило Юрія Бову і він кинувся до мене з кулаками прямо на нараді. Він креслить Охтирський район круглим і з центром в Тростянці. Я кажу — все одно всі будуть їхати через Охтирку. Це його обурило, він і після наради на мене кричав»,  додав Павло Кузьменко.

У телефонній розмові Юрій Бова зазначив: «Я не коментую такі питання».

Читайте також: у Хмельницькому священники УПЦ МП та військовий побилися в храмі.

За підсумками наради Охтирська і Тростянецька міськради направили кожен свою пропозицію щодо місця розташування кластерної лікарні до обласної адміністрації.

 

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко