На Сумщині загинув Герой зі Львівщини Павло Курапов
Павло загинув під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Семереньки Сумської області
Стрийська міська рада повідомила про загибель Героя Павла Курапова.
Павло Курапов (01.08.1994 – 24.06.2026) – солдат, оператор безпілотних літальних апаратів роти ударних безпілотних авіаційних комплексів військової частини. Народився і виріс у місті Стрий. Навчався у гімназії №10, яку закінчив із відзнакою. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка», де отримав науковий ступінь доктора філософії (PhD) з прикладної математики.
Працював у Фізико-механічному інституті ім. Г. В. Карпенка НАН України, де пройшов шлях від інженера до молодшого наукового співробітника. Павло був автором і співавтором численних наукових публікацій, зокрема у міжнародних фахових виданнях та матеріалах конференцій.
З 2022 року, після закінчення аспірантури, працював старшим викладачем кафедри програмного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка». Володів сучасними мовами програмування. Його праці зробили вагомий внесок у розвиток української науки.
З початком повномасштабної війни допомагав українським захисникам, займався волонтерською діяльністю. 25 вересня 2025 року був призваний на військову службу.
Життя Героя обірвалося під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Семереньки Сумської області.
Без єдиного сина залишилася мати.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У The Economist пояснили, навіщо Зеленський дав Росії 40 днів
25 червня Володимир Зеленський оголосив про нову хвилю дронових ударів, покликану "примусити" Росію до переговорів про мир
У Рівненській області зловмисник пошкодив могилу захисника України
Зловмисник замалював чорною аерозольною фарбою обличчя на фотозображенні загиблого воїна,
У Дніпрі помер воїн зі Львівщини Петро Дунь
Петро - штаб-сержант, командир 2-го зенітного ракетного відділення зенітного ракетно-артилерійського взводу роти охорони військової частини А5213
Коментарі