На Свенціцького у Львові встановлять делініатори

deliniators
deliniators

Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, повідомив, що на вулиці Свєнціцького встановлюють делініатори.

Роботи триватимуть впродовж тижня–двох. Буде встановлено приблизно 150 делініаторів в напрямку до «Стрийського базару».

За словами посадовця, це пришвидшить рух трамвайного маршруту № 8 і, відповідно, зробить проїзд у трамваї комфортним для мешканців.

«Рішення про встановлення делініаторів на вул. Свєнціцького було прийняте ще у 2018 році. Однак ми довго його погоджували в поліції. Міська поліція не може погодити, бо воно ще не передбачено в ДБНах, тому це рішення було скеровано на погодження до Києва. Після погодження ЛКП «Львівавтодор» проводив тендер на визначення виконавця робіт. Вагалися між резиновими і бетонними делініаторами. Оскільки бетонні виявилися в рази дешевші, то встановлюємо їх. За тиждень-два роботи закінчать. Буде встановлено приблизно 150 делініаторів. Встановлять аж до «Стрийського базару». Відповідно трамвай № 8 пришвидшить свій рух і на 30 % зменшиться навантаження на один трамвай. Натомість, в межах гарантійного терміну, усі делініатори, які є пошкоджені або зламані, будуть замінені безкоштовно. Також люди мають до них звикнути, щоб зменшити наїжджання на делініатори своїми авто", — повідомив Андрій Білий.

За його словами, також у місті облаштовують смуги для громадського транспорту. Такі смуги передбачено облаштувати на вул. Стрийській, вул. Городоцькій, вул. Липинського, пр. Чорновола (до вул. Мазепи), вул. Пасічній.