На Сихові напали на представника військового комісаріату, під час вручення повістки

06132901_ak_large
06132901_ak_large

Сьогодні, 18 листопада, під час здійснення заходів з оповіщення громадян призовного віку по вулиці Татарській, 2а, у місті Львові було здійснено напад на військовослужбовця Сихівського районного військового комісаріату. Про це повідомляє пресслужба Львівського обласного військового комісаріату.

Так, під час оповіщення одного із призовників, який не з’являвся у військовий комісаріат, згідно чинного законодавства, військовослужбовцями військомату було вручено повістку громадянину, який мешкає на другому поверсі багатоповерхового будинку.

На прохання призовника піти взяти особисті речі йому була надана така змога. У цей час призовник зателефонував своїм друзям поверхом вище. Сусід, який спустився, будучи в стані алкогольного сп’яніння запропонував представникам військомату вийти для бесіди на вулицю. Під час руху сходами дана особа завдала офіцеру декілька ударів руками в голову. Після того, як військовослужбовець втратив рівновагу продовжив наносити удари ногами в голову. Згодом, до бійки долучився колега з тієї самої квартири третього поверху. Вийшовши на вулицю повз проїжджав патруль поліції. Побачивши його кривдники втекли до себе у квартиру та продовжили погрози з вікна квартири.

Особу одного із нападників попередньо встановлено.

Військовослужбовець військомату звернувся із заявою у Галицький райвідділ поліції та у 8-му лікарню м. Львова, де йому була надана медична допомога. Попередньо загрози життю та здоров’ю немає.

Чим керувався нападник і які правові наслідки даного вчинку з’ясовуватиме поліція.