На Сихові відзначили 20-річницю візиту св. Папи Івана Павла ІІ до Львова

Screenshot-5
Screenshot-5

Сьогодні, 27 червня, на площі перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові відбулась святкова Архиєрейська Літургія, яку очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Про це інформує пресслужба ЛМР.


20 років тому це місце було локацією візиту св. Папи Івана Павла ІІ до Львова.


«Сьогодні Папа Іван Павло ІІ усім нам подарував свято зустрічі. Не онлайн, а особистої можливості бути разом, бути об’єднаними у Святому Дусі. Дякую всім тим, хто долучився до того, щоб сьогоднішнє свято відбулося. Фактично Львів сьогодні перетворився на столицю цієї річниці, бо нам у Києві не вдалося чогось подібного організувати. Львів показує приклад.


Хочу особливо скласти вдячність львівській громаді за те, що ми до цього святого місця сьогодні їхали по проспекту Святого Папи Івана Павла ІІ.  Дуже тішуся тому, як Львів пам’ятає ці історичні події 20-літньої давності. Ця подія всіх нас змінила на краще, навчила нас краще любити Бога і Україну», — сказав Блаженніший Святослав.


Як відзначив Блаженніший Святослав, з багатьма Владиками він побачився вперше після карантинного року. Зокрема, це  Митрополит і Архієпископ Львівський Владика Ігор, Митрополит і Архієпископ Івано-Франківський Владика Володимир, Митрополит Філадельфійський Борис, Апостольський адміністратор єпархії святого Володимира Великого в Парижі для українців візантійського обряду у Франції, країнах Бенілюксу та Швейцарії Владика Гліб, єпарх Коломийський Владика Василь, єпископ-помічник Київської Архиєпархії УГКЦ  Владика Йосиф,  куріальний єпископ Києво-Галицького  Верховного Архиєпископа Владика Степан Сус, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії Владика Теодор, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії Владика Петро, єпископ-помічник Стрийської єпархії Владика Богдан.


Присутніх привітав Митрополит і Архієпископ Львівський Високопреосвященний Владика Ігор, який підкреслив:


“Гадаю, що та площа, певно, від часів Папи, хоча тоді було трохи більше, не бачила ще стільки народу. Люди прийшли також, щоб разом помолитися, щоб Вас побачити, щоб слова Вашого почути. Дякую Вам за молитву та науку».

[gallery link=«file» ids=«288334,288333,288332,288331,288330,288329,288328,288327»]