На телемарафоні замість українських рятувальників, використали відеоряд мчс россии (ВІДЕО)
Телеканал «Рада»
В ефірі національного телемарафону у слоті державного телеканалу «Рада» появилися кадри з, ймовірно, евакуації людей, яку проводили працівники МНС Росії на окупованій території Херсонщини. Про це пише «Детектор медіа».
У кількох кадрах видно човни та форму російських надзвичайників із написом «МЧС России».
Медіаексперт телеканалу «Рада» Владислав Матяш, якого в медійному середовищі називають неофіційним куратором спільного телемарафону від Офісу президента, підтвердив, що цей кадр в ефірі таки був.
«Наскільки мені відомо, кадр був. Сталася якась прикра помилка — людський фактор. Але буде звільнено велику кількість людей», — сказав Матяш.
Кадри появилися в ефірі телемарафону вчора, 9 червня, о 16.35.
Читайте також: росіяни підірвали Каховську ГЕС
На них показано, як, вочевидь, працівники російського МНС проводять евакуацію мешканців на затоплених окупованих територіях Херсонської області. Зокрема, в одному кадрі видно чоловіка у формі з написом «МЧС России». В іншому — як затопленою ділянкою пропливає човен з кількома евакуйованими з аналогічним написом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
Коментарі